Zobacz Zamknij

Lee L533WA01 "Puffer Jacket" Black

Promocja

Lee L533WA01 "Puffer Jacket" Black

Więcej >

489,90

339,90

Dodaj do ulubionych Tabela rozmiarów Zapytaj o produkt

Lee L533WA01 "Puffer Jacket" Black

Damska kurtka puchowa o prostym kroju, ocieplana, z odpinanym kapturem, zapinana na zamek błyskawiczny i zatrzaski, w kolorze czarnym. Z przodu posiada dwie, pojemne kieszenie. Jest bardzo prostym i wygodnym elementem garderoby, a dzięki temu, że jest ocieplana jest doskonałym wyborem na chłodne, zimowe dni.

  • Numer katalogowy: L533WA01
  • Krój: Regular Fit
  • Rękaw: Długi
  • Zapięcie: Zamek błyskawiczny / Zatrzaski
  • Kolor: Czarny
  • Nazwa koloru: Black
  • Skład materiału: 100% Polyester
  • Dla: Kobiety
  • Kolekcja: Jesień / Zima 2013

Płatność i dostawa

Sklep internetowy duobrand.pl realizuje wysyłki towarów w formie przesyłek kurierskich za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Wysyłki realizowane są w dni robocze, od poniedziałku do piątku.

Wysyłki towaru z potwierdzonych do realizacji zamówień są dokonywane w ciągu 24 godzin od przyjęcia zamówienia do.

Jeśli zamówienie zostanie potwierdzone w piątek po godzinie 15 lub dzień poprzedrzedzajacy dzień wolny od pracy, albo w sobotę lub dzień wolny od pracy, wysyłka jest realizowana w najbliższy dzień roboczy.

Przesyłki kurierskie na adres dostawy w Polsce (wysyłki krajowe) zamówień o wartości co najmniej 149,90 zł, niezależnie od formy zapłaty, realizowane są na koszt sklepu internetowego duobrand.pl.

Dla zamówień o wartości poniżej 149,90 zł, niezależnie od formy zapłaty, koszt przesyłki kurierskiej wynosi 9,90 zł i jest doliczany w trakcie składania zamówienia.

Koszt wysyłek zagranicznych uzależniony jest od wartości zamówienia - informacja dostępna w trakcie składania zamówień.

Klient ma możliwość dokonania odbioru osobistego towaru z zamówienia złożonego w sklepie internetowym duobrand.pl w wybranych sklepach stacjonarnych Silesia Jeans. Niezależnie od wartości zamówienia ta opcja dostawy jest bezpłatna.

Płatność za towar zamówiony w sklepie internetowym w przypadku dostawy przesyłką kurierską może być dokonana w formie płatności z góry: kartą płatniczą, przelewem elektronicznym lub przelewem zwykłym oraz gotówką przy odbiorze towaru w przypadku przesyłki pobraniowej.

W przypadku odbioru osobistego w sklepie stacjonarnym Silesia Jeans płatność może być dokonana jedynie w formie płatności z góry: kartą płatniczą, przelewem elektronicznym lub przelewem zwykłym.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.

Gwarancje i zwroty

Wymiana produktów

Produkty zakupione w sklepie internetowym duobrand.pl można wymieniać bezpłatnie na produkt inny co do wersji, koloru lub rozmiaru, a jedynym warunkiem wymiany jest odesłanie produktu w stanie nieużywanym w ciągu 14 dni od otrzymania.

W tym celu należy zweryfikować dostępność  w sklepie internetowym duobrand.pl produktu, na który miałby być wymieniony produkt zwracany, a następnie w formularzu wymiany/zwrotu, dołączonego do przesyłki i dostępnego w serwisie www podać dane obu produktów.

Wymieniany produkt należy odesłać na adres sklepu internetowego duobrand.pl: Sklep Internetowy Silesia Jeans; ul. Będzińska 80; 41-250 Czeladź.

Po otrzymaniu wymienianego produktu sklep internetowy bluestilo.com prześle wymieniony produkt na wskazany adres.

Zwrot produktów

Produkty zakupione w sklepie internetowym duobrand.pl można zwrócić, a jedynym warunkiem zwrotu jest odesłanie produktu w stanie nieużywanym wraz z dokumentem potwierdzającym zakup w ciągu 14 dni od otrzymania.

W tym celu prosimy o wypełnienie formularza wymiany/zwrotu, dołączonego do przesyłki i dostępnego w serwisie www, dołączenie potwierdzenia zakupu i odesłanie produktu.

Wymieniany produkt należy odesłać na adres sklepu internetowego duobrand.pl: Sklep Internetowy Silesia Jeans; ul. Będzińska 80; 41-250 Czeladź.

Po otrzymaniu wymienianego produktu sklep internetowy duobrand.pl dokona niezwłocznego zwrotu zapłaconej kwoty przelewem na wskazany rachunek bankowy.

Reklamacje

Produkty zakupione w sklepie internetowym duobrand.pl można reklamować w zakresie niezgodności towaru z umową zgodnie z obowiązującymi przepisami.

W tym celu prosimy o wypełnienia formularza reklamacyjnego w serwisie bluestilo.com i dołączenie do niego potwierdzenia zakupu reklamowanego produktu.

Reklamowany produkt należy odesłać na adres sklepu internetowego duobrand.pl: Sklep Internetowy Silesia Jeans; ul. Będzińska 80; 41-250 Czeladź.

Po otrzymaniu reklamowanego produktu sklep internetowy bluestilo.com wszczęta zostanie procedura reklamacyjna, a Klient zostanie poinformowany o przyjęciu i trybie uwzględnienia reklamacji lub o odmowie przyjęcia reklamacji wraz z uzasadnieniem.

ZOBACZ KONIECZNIE

Propozycje specjalnie dla Ciebie

Informacja o cookies

POLITYKA PRYWATNOŚCI strony internetowej www.duobrand.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Więcej szczegółów w naszej ”Polityce Prywatności”.