Zobacz Zamknij

Lee "Puffer Jacket" Black

Promocja

Lee "Puffer Jacket" Black

Więcej >

499,90

299,00

Dodaj do ulubionych Tabela rozmiarów Zapytaj o produkt

Lee "Puffer Jacket" Black

Damska kurtka puchowa o prostym kroju, ocieplana, z odpinanym kapturem, zapinana na zamek błyskawiczny i zatrzaski, w kolorze czarnym. Z przodu posiada dwie, pojemne kieszenie. Jest bardzo prostym i wygodnym elementem garderoby, a dzięki temu, że jest ocieplana jest doskonałym wyborem na chłodne, zimowe dni.

  • Numer katalogowy: L533WA01
  • Krój: Regular Fit
  • Rękaw: Długi
  • Zapięcie: Zamek błyskawiczny / Zatrzaski
  • Kolor: Czarny
  • Nazwa koloru: Black
  • Skład materiału: 100% Polyester
  • Dla: Kobiety
  • Sezon: Jesień / Zima 2013

Dostawa i płatności

Sklep internetowy duobrand.pl wysyłki towarów w formie przesyłek kurierskich za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Wysyłki realizowane są w dni robocze, od poniedziałku do piątku.

Wysyłki towaru z potwierdzonych do realizacji zamówień są dokonywane w ciągu 24 godzin od przyjęcia zamówienia do realizacji.

Jeśli zamówienie zostanie potwierdzone w piątek po godzinie 15 lub dzień w poprzedzający dzień wolny od pracy, albo w sobotę lub dzień wolny od pracy, wysyłka jest realizowana w najbliższy dzień roboczy.

Przesyłki kurierskie na adres dostawy w Polsce (wysyłki krajowe) zamówień o wartości co najmniej 149,90 zł, niezależnie od formy zapłaty, realizowane są na koszt sklepu internetowego duobrand.pl.

Dla zamówień o wartości poniżej 149,90 zł, niezależnie od formy zapłaty, koszt przesyłki kurierskiej wynosi 9,90 zł i jest doliczany w trakcie składania zamówienia.

Wysyłki zagraniczne realizowane są wyłącznie do krajów Unii Europejskiej.

Koszt wysyłek zagranicznych uzależniony jest od wartości zamówienia i wynosi:

-           dla zamówień o wartości poniżej 200 zł – 50,00 zł,

-           dla zamówień o wartości od 200,00 zł do 399,99 zł – 35,00 zł,

-           dla zamówień o wartości co najmniej 400 zł – wysyłka jest bezpłatna.

Klient ma możliwość dokonania odbioru osobistego towaru z zamówienia złożonego w sklepie internetowym duubrand.pl w wybranych sklepach stacjonarnych Silesia Jeans. Niezależnie od wartości zamówienia ta opcja dostawy jest bezpłatna. Wybór salonu, w którym ma nastąpić odbiór osobisty dokonywany jest w trakcie składania zamówienia.

Płatność za towar zamówiony w sklepie internetowym duobrand.pl w przypadku dostawy przesyłką kurierską może być dokonana w formie płatności z góry: kartą płatniczą, przelewem elektronicznym lub przelewem zwykłym oraz gotówką przy odbiorze towaru w przypadku przesyłki pobraniowej.

W przypadku odbioru osobistego w sklepie stacjonarnym Silesia Jeans płatność może być dokonana jedynie w formie płatności z góry: kartą płatniczą, przelewem elektronicznym lub przelewem zwykłym.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.

Gwarancje i zwroty

Prawo odstąpienia od umowy

Konsument, który dokonał zakupu w sklepie internetowym duobrand.pl może odstąpić od umowy bez podawania przyczyny składając oświadczenie w tym zakresie w ciągu 14 dni od otrzymania zakupionego Produktu.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie Produktu lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie Produktu.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować sklep internetowy (adres korespondencyjny: Sklep Internetowy Silesia Jeans, ul. Będzińska 80, 41-250 Czeladź, tel. (32) 281-47-79, e-mail: duobrand@duobrand.pl) o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną).

Można skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy zamieszczonego na stronie naszego sklepu internetowego, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

Należy na własny koszt odesłąć nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

Zgodnie z art. 34 ust. 4 ustawy z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta, konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy, co oznacza, że konsument nie powinien korzystać z rzeczy w innym celu niż w celu jej przymierzenia.

Wymiana produktów

Produkt zakupiony w sklepie internetowym duobrand.pl  można wymieniać na produkt inny co do rozmiaru, odsyłająac towar na adres sklepu w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki z towarem lub odbioru towaru w salonie (w przypadku odbioru osobistego w salonie).

W tym celu należy zweryfikować dostępność  w sklepie internetowym produktu, na który miałby być wymieniony produkt zwracany (na stronie internetowej lub kontaktując się z obsługą sklepu), a następnie w formularzu wymiany dostępnym  w serwisie www podać dane obu produktów.

Wymieniany produkt należy odesłać na własny koszt na adres: Sklep Internetowy Silesia Jeans; ul. Będzińska 80; 41-250 Czeladź.

Po otrzymaniu wymienianego produktu sklep internetowy prześle wymieniony produkt na adres podany w złożonym zamówieniu lub inny wskazany adres.

Reklamacje

Sprzedawca zobowiązany jest dostarczać Produkty bez wad.

Produkty zakupione w sklepie internetowym duobrand.pl  można reklamować zgodnie z obowiązującymi przepisami w przypadku stwierdzenia ich wad w terminie dwóch lat od dnia otrzymania Produktu.

W tym celu można wykorzystać formularz reklamacyjny dostępny na stronie bluestilo.com.

Zgodnie z art. 5561 § 1 kodeksu cywilnego, wada fizyczna polega na niezgodności rzeczy sprzedanej z umową. W szczególności rzecz sprzedana jest niezgodna z umową, jeżeli  nie ma właściwości, które rzecz tego rodzaju powinna mieć ze względu na cel w umowie oznaczony albo wynikający z okoliczności lub przeznaczenia. W związku z tym Sprzedawca oświadcza, że oferowane Produkty są wykonane z materiałów ulegających naturalnemu zużyciu w trakcie ich użytkowania zgodnie z przeznaczeniem.

Reklamowany produkt należy odesłać na adres: Sklep Internetowy Silesia Jeans; ul. Będzińska 80; 41-250 Czeladź wraz z informacją o stwierdzonej wadzie.

Po otrzymaniu reklamowanego produktu sklep internetowy wszczęta zostanie procedura reklamacyjna, a Klient zostanie poinformowany o przyjęciu i trybie uwzględnienia reklamacji lub o odmowie przyjęcia reklamacji wraz z uzasadnieniem.

ZOBACZ KONIECZNIE

Propozycje specjalnie dla Ciebie

Informacja o cookies

POLITYKA PRYWATNOŚCI strony internetowej www.duobrand.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Więcej szczegółów w naszej ”Polityce Prywatności”.